«Шахтар» - «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Футбол України 16 Квітня, 12:37 104
«Шахтар» - «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер Ігор Бурбас склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Шахтар» – «Динамо».

Уже кілька останніх років не було так важко визначити фаворита українського класичного. Ще минулого сезону «Шахтар» однією лівою без надмірних потуг перегравав «Динамо». Але спад у грі і результатах цьогоріч майже відкинули «Гірників» від чемпіонської гонитви задовго до розіграшу золота.

Єдиний шанс внести інтригу в останні тури – це скоротити 7-очкове відставання. А для цього треба вигравати. Без Тайсона, про якого забуваємо. Без Ісмаїлі, який ще набирає форму. Втрати не критичні, будьмо відвертими.

А от у «Динамо» підбитий ніс у Забарного і взагалі відсутній через дискваліфікацію Сидорчук. І ось це якраз ускладнює завдання втримати захисний баланс, що є головним для Києва. Але безвихідних ситуацій не буває. Більше звичного, напевно, доведеться попрацювати на оборону не лише Шепелеву і Шапаренку, а, напевно, і всім атакувальним гравцям.

Однак кілька недоспаних ночей Луческу у пошуках оптимальної тактики, на мій погляд, дадуть результат. Я схиляюся, що «Динамо» відстоїть 7-очковий гандикап над «Шахтарем». Тобто це пряма ставка на нічию.