Федецький: «Луческу вніс свій внесок в динамівський футбол»

Динамо Київ 18 Квітня, 17:48 214
Федецький: «Луческу вніс свій внесок в динамівський футбол»
Екс-гравець збірної України Артем Федецький висловився про матч 22-го туру УПЛ «Шахтар» – «Динамо» (0:1) і прокоментував той факт, що кияни без п'яти хвилин чемпіони України.
«Чи можна сказати, що «Динамо» чемпіон? Так! Як я і говорив, це була гра за імідж. Але десь у «гірників» щось не вийшло. Деякі експерти кажуть, що, якби «Динамо» не виграло у «Шахтаря», це було б незаслужене чемпіонство. Так в такому випадку може тоді зробити чемпіонат з «Динамо» і «Шахтаря» і нехай вони грають між собою? Я про те, що в чемпіонаті України є й інші клуби, які готуються і тренуються, бажаючи у лідерів забрати очки.

Думаю, можна привітати киян! Як не крути, потрібно реально дивитися на речі: можна привітати «Динамо» з чемпіонством! І, напевно, Луческу все-таки вніс свій внесок в динамівський футбол. Напевно, румунський фахівець десь повірив у молодь. Якщо при Михайличенку молодь тільки набирала обертів. Десь були перші перемоги і поразки на серйозному рівні. А зараз вони себе вже гідно показали в цьому сезоні і конкретно в цій грі з «Шахтарем», - сказав Федецький.