«Динамо» впевнено перемогло «Агробізнес» і виходить у фінал Кубка України

Динамо Київ 21 Квітня, 17:54 1150
«Динамо» впевнено перемогло «Агробізнес» і виходить у фінал Кубка України | 19-27
«Агробізнес» приймав «Динамо» в 1/2 фіналу Кубка України.

Перший момент уже на 5 хвилині. Жерсон відірвався від опікуна на лівому фланзі і націлено подав – Бєсєдін ефектно замикав, але не влучив у ворота. Дуже щільно і навіть жорстко пресингує Агробізнес. Дістається Попову. Бомблять динамівці правий фланг господарів. Миколенко красиво обіграв суперника і небезпечно подав, Бєсєдін зовсім трохи не дотягнувся. Жерсон двічі поспіль міг забивати у межах штрафного майданчика. Миколенко пробіг пів поля і вистрілив метрів з 20. Запорізький суддя Козиряцький виписав жовту Попову. Луческу незадоволений – був підкат, у якому захисник киян грав у м'яч, а потім зачепив ноги суперника.

Зовсім непомітний Циганков, який повернувся в основу вперше за місяць. Не клеїться взаємодія з Лєднєвим і Тимчиком, змушений Віктор шукати простір у центрі. Класний дальній пас Миколенка на Бєсєдіна розрізав усі захисні лінії. Форвард Динамо вийшов сам на сам з Артимом і не зумів прошити воротаря. Команда Чижевського намагається вибігати в контратаки, переважно правим флангом. Однак дуже надійно, зібрано діють київські захисники, не дрімає і Бойко на виході. Вибухові 10 хвилин гостей змінилися затяжною паузою, в якій лише вбивчий момент Бєсєдіна нагадав про перевагу над суперником з нижчого дивізіону.

І ось він фактор Циганкова. У стилі Мессі віце-капітан Динамо може бути анонімним на полі, але одним моментом зробити результат. Класно розібрався із суперником, віддав у темп на Жерсона. Погано тільки, що в Родрігеса нині удари навіть з кількох метрів не йдуть. А це вже Шапаренко. один із найкращих в обох фазах гри, вирізав ідеальну діагональ на Циганкова, який махнув ногою повз м'яч і дуже засмутився втраченій нагоді. Микола вже сам пробивав під завісу тайму після пасу Тимчика. Багато заблокованих ударів киян з меж штрафного, а цього разу ще й у свого влучив: Циганков нехотячи виконав Лукаку з матчу Інтер – Шахтар.

Лєднєв, який страждав без м'яча більшість часу, забив у компенсований час. Магічна атака. Сидорчук увімкнув режим Бразилії пасом на Жерсона, той п'ятою під удар з-за меж штрафного. «Десятці» киян багато не треба. Цікаво, що для Лєднєва це лише другий вихід у стартовому складі за весь сезон! Полюбляє Богдан виїзди до Західної України, перший його гол у сезоні пропустив на своєму полі Львів. Агробізнес спробував відповісти, навіть продерся у чужий штрафний, але так і не спромігся на свій перший удар. Динамо на повній концентрації, з натхненням і без особливого фарту – могли піти на перерву з розгромною перевагою.

У перерві Караваєв замінив Тимчика. Є підозра на травму гравця збірної України. Продумано комбінують динамівці. Сидорчук, Бєсєдін. Лєднєв. Жерсон пропускає, Миколенко пробиває без перешкод – зірвався з ноги снаряд. Жовта для другого центрбека Динамо. Знову суперечливе рішення рефері. Сирота насамперед грав у м'яч. Навіть після стандарту не вдається команді з Волочиська завдати першого удару. А тим часом Бєсєдін зачепився за дальній пас, не помітив опору кількох захисників і віддав під розстрільний удар Шапаренку – Юхимович заблокував грудьми, вимоги поставити пенальті безпідставні.

Знову божить Бєсєдін. Чергове закидання на хід Артему, який розриває зону і котить ідеально під удар Циганкову. Дивом не забив Віктор, якому ніхто не заважав. Добивання Жерсона вище. На ногу Сироті грубо наступили у штрафному Аргобізнеса. Жовта Курилу. Балакін на VAR підказує головному судді, що епізод сумнівний. Козиряцький подивився повтори і змінив рішення. Дуже дивно. Циганков пенальті виконувати не буде. Буяльський, Сідклей і Шепелєв замінили Лєднєва, Жерсона і Шапаренка на 67 хвилині.

Бразильський захисник, який вийшов на позицію вінгера, відразу ж відзначився гольовим пасом. Сіді віддав на Бєсєдіна, той обіграв захисника і вистрілив здалеку – потужно, але кут воротарський. У такі моменти прийнято згадувати, що основний голкіпер команди (Мозіль) пропускає матч через дискваліфікацію. Циганков веде гру в останні 15 хвилин. Спочатку Сідклей запоров його діагональ. Потім сам Віктор забив з мінімалного офсайду. Нарешті, розігнав швидку атаку після класного розвороту, віддавши передгольовий на Караваєва, а зусилля партнерів не змарнував Буяльський.

Фанати Динамо агресивно висловлюють претензії Луческу. Ультрас київського клубу сидять прямо над тренерською лавою. Румун не витримав і щось дуже емоційно пояснював своїм візаві. Підтягнулися спецпідрозділи поліції, дуже гаряча ситуація. Оплески та іронічна посмішка наставника киян.