U19. «Динамо» не втримало переможний рахунок із «Інгульцем»

Динамо Київ 23 Квітня, 20:04 1074
U19. «Динамо» не втримало переможний рахунок із «Інгульцем» | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
У 23-му турі чемпіонату України U19 київське «Динамо» приймало на тренувальній базі «біло-синіх» «Інгулець», який займав 11-те місце в турнірній таблиці юнацької першості.

Нагадаємо, в минулому турі кияни поступилися «Шахтарю», що загострило боротьбу за чемпіонство у цій віковій групі, тож у домашній грі з «Інгульцем» команда Ігоря Костюка не збиралася втрачати залікові бали. Хоча суперник у звітній зустрічі був непростий, що продемонстрував матч першого кола, у якому динамівці поступалися в рахунку 1:2 ще за 20 хвилин до завершення зустрічі, але у заключній частині гри зуміли забити тричі та вирвати перемогу.

У порівнянні з грою проти «гірників» Ігор Костюк зробив дві заміни у стартовому складі своєї команди, випустивши Олега Власова та Ігоря Горбача замість Юрій Тлумака та Кіріла Попова.

«Біло-сині» з перших хвилин захопили ініціативу та контроль над м’ячем. Однак створювати небезпечні моменти біля воріт гостей динамівцям довгий час не вдавалося. Поступово вони розгойдували оборону «Інгульця» та задіювали дальні удари, однак їм бракувало влучності.

Перший вірний момент для взяття воріт динамівці створили на 28-й хвилині, коли після прострілу Власова з лівого флангу Царенко звільнився від опіки суперників та бив у дотик з близької відстані, однак голкіпер гостей Ярош якимсь дивом зумів зреагувати на цей постріл. За кілька хвилин після навісу Яцика з лівого флангу Велетень бив головою з близької відстані, проте не влучив у площину.

Гол назрівав і зрештою на 36-й хвилині рахунок було відкрито. Велетень навісив зі штрафного з правого флангу, Горбачу не дали прийняти пас та розвернутися, однак м’яч відскочив до Іллі Гаджука, який пробив у верхній кут.

Подвоїти свою перевагу та перевести гру у спокійне русло кияни могли вже на початку другого тайму, коли після вдалого пресингу поблизу чужого штрафного майданчика Велетень знайшов передачею з правого флангу на дальній стійці абсолютно вільного Власова, проте той ударом у дотик не влучив у порожні ворота.

Натомість гості свій чи не єдиний гольовий момент реалізували. Після загострення та прострілу з лівого флангу м’яч відскочив до Гончарова, який потужно пробив з лінії штрафного майданчика.

Часу у «Динамо» на те, аби повернути собі перевагу в рахунку було не так вже і багато, проте кияни створили достатньо нагод для цього. На 80-й хвилині класний удар у верхній кут з-за меж штрафного вдався Царенку, але гостей врятував Ярош, перевівши м’яч на кутовий. В іншому епізоді він опинився на газоні у штрафному майданчику гостей, відчувши контакт із ногою суперника, проте побачив перед собою жовту картку за симуляцію.

А у компенсований час Ісадченко прорвався до воріт суперника правим флангом, але його удар з гострого кута виявився невлучним. Момент на останніх хвилинах був і у Попова, який вийшов на заміну, проте він опинився в офсайді.

«Динамо» грає внічию і тепер зрівнюється за кількістю очок із «Шахтарем», маючи таку саму кількість зіграних матчів.