Чемпіонат U21. Ванат побив рекорд Алієва, а «Динамо» переграло «Інгулець»

Динамо Київ 24 Квітня, 15:01 1949
Чемпіонат U21. Ванат побив рекорд Алієва, а «Динамо» переграло «Інгулець»  | 19-27
Молодіжна команда київського «Динамо» провела домашній матч 23-го туру першості U21 проти «Інгульця».

До поєдинку з гостями з Кіровоградської області «біло-сині» підходили в ранзі лідерів чемпіонату U21, маючи 5-очковий відрив від донецького «Шахтаря». У зустрічі першого кола динамівці розгромили «Інгулець» із рахунком 6:0, однак сьогодні киянам довелося витратити значно більше сил, щоб завоювати три залікові бали.

Зі стартових хвилин підопічні Юрія Мороза облаштувалися на половині поля суперників і активно проводили атаки, задіюючи обидва фланги. Однак у першу 15-хвилинку створити жодного моменту біля воріт гостей не вийшло – «Інгулець» повним складом перебував у щільному захисті на своїй половині поля, перекриваючи зони для розвитку атак. Не несли гостроти і численні кутові, які наша команда виконала у першому таймі.

Перші гольові шанси почали з’являтися біля воріт Логвина в середині першої половини зустрічі. Протягом кількох хвилин капітан Володимир Бражко завдав двох гострих ударів: спочатку м’яч після пострілу капітана «Динамо» з напівкола штрафного влучив у захисника, а в іншому моменті з добиванням головою від хавбека впорався воротар. Парирував Логвин і потужний удар у ближній кут після розіграшу кутового від Владислава Ваната, який сьогодні мав шанс встановити новий рекорд за кількістю голів протягом одного сезону в молодіжній першості.

І перед перервою 19-річний форвард «Динамо» не лише втілив, а й перевершив очікування, оформивши дубль. На 39-й хвилині Влад реалізував пенальті, зароблений Ахмедом Алібековим, а у компенсований час результативно пробив із лівого флангу штрафного майданчика під дальню стійку, забивши свої 22-й і 23-й голи у поточному сезоні в чемпіонаті U21!

Одразу після повернення команд на поле «Динамо» отримало право виконати ще один 11-метровий удар. Цього разу фол на собі заробив Ванат, а до м’яча підійшов Алібеков, напрям удару якого вгадав Логвин.

Подальші події розвивалися за сценарієм першого тайму: динамівці володіли беззаперечною ігровою перевагою, тоді як футболісти «Інгульця» намагалися використати рідкісні шанси для виходу в контратаки. В одному з таких моментів удача усміхнулася гостям – їм вдалося забити курйозний м’яч. Моргун, вийшовши далеко з воріт і вибиваючи м’яч під пресингом суперника, влучив у спину Скорка, від якого ігровий снаряд відправився прямо в сітку – незважаючи на відчайдушний ривок до воріт, виправити ситуацію Данил не встиг.

Пропущенний гол і встановлення хиткого рахунку мобілізувало «Динамо», і «біло-сині» з подвійною енергією кинулися до воріт гостей. Хороших ударів головою завдавали Надольський і Вівчаренко, однак обидва були трохи неточними. Ще одну нагоду встановити комфортну перевагу мав Кузик, але після його виходу один на один м’яч теж розминувся з площиною воріт.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «Динамо» з рахунком 2:1, якою кияни завершили програму домашніх матчів у цьому сезоні. Заключні три тури підопічним Юрія Мороза належить провести на виїзді.