«Динамо» – «Інгулець»: прогноз на матч від букмекерів

Динамо Київ 24 Квітня, 17:35 1134
«Динамо» – «Інгулець»: прогноз на матч від букмекерів
У 23-му турі УПЛ київське «Динамо» проведе домашній матч із петровським «Інгульцем».

Динамо та Інгулець лишень один раз зустрічалися у своїй історії. Це сталося у першому колі чинного сезону УПЛ. Динамо відсвяткувало впевнену перемогу на виїзді (2:0)

У букмекерській компанії Favbet вважають Динамо фаворитом гри з Інгульцем. На перемогу столичної команди коефіцієнт 1,18. Водночас шанси Інгульця зупинити киян та здобути перемогу оцінені коефіцієнтом 17,50.

Нічия навряд чи влаштує Динамо, якщо свій матч виграє Шахтар. Натомість бодай один бал з грандом УПЛ цілком задовольнить апетити Інгульця. Коефіцієнт 6,70 на те, що гра завершиться нічиєю.

Швидше за все, футболісти Динамо вийдуть на поле надзвичайно заряджені та спробують здобути яскраву перемогу. Коефіцієнт 2,04 на індивідуальний тотал Динамо більше 2.0.

Динамо в останніх семи матчах на внутрішній арені пропустило всього один гол. Відтак, в Інгульця не так і багато шансів відзначитися голом. Букмекери пропонують коефіцієнт 2,34 на індивідуальний тотал Інгульця більше 0.5.

Експерти вважають, що ковалем успіху Динамо може стати Віктор Циганков. Гол найкращого бомбардира Динамо оцінений коефіцієнтом 1,85. У таборі Інгульця букмекери виділяють Ніку Сітчінаву, на гол якого у ворота Динамо коефіцієнт 3,25.