«Давно я не бачив «Шахтар» таким безпорадним»: Маркевич дав важливу пораду «Динамо» після завоювання чемпіонства

Футбол України 26 Квітня, 18:04 1005
«Давно я не бачив «Шахтар» таким безпорадним»: Маркевич дав важливу пораду «Динамо» після завоювання чемпіонства
Глава Комітету збірних команд УАФ Мирон Mаркевич прокоментував дострокове завоювання «Динамо» чемпіонського звання.
«На жаль, як і минулого року, інтрига у боротьбі за «золото» зникла задовго до фінішу. Думаю, що Шахтар змирився з втратою чемпіонського титулу після поразки від Львова ще у 19-му турі.

На мій погляд, було б неправильно у всьому звинувачувати головного тренера Луїша Каштру. Тут очевидне недопрацювання усіх клубних структур. А те, що всередині команди є вразливі місця, підтвердив календарний поєдинок з Олександрією – давно я не бачив Шахтар таким безпорадним на всеукраїнській арені.


Що стосується київського Динамо, то його зліт – заслужений. Після появи біля керма досвідченого Мірчі Луческу «біло-сині» порадували згуртованістю, а завдяки високій ігровій дисципліні не дозволяли собі тринькати очки в матчах з менш іменитими командами, чим у попередні роки часто грішили. І, вітаючи динамівців з поверненням на трон, бажаю, щоб вони стали конкурентоспроможними у Лізі чемпіонів. Для цього їм необхідно обов'язково підсилитися трьома-чотирма дуже серйозними виконавцями. Гравців такого рівня в Україні просто немає, тому потрібно кликати на допомогу легіонерів», – сказав Маркевич у коментарі Meta Ratings.