«Не ми маємо проблеми, а Русин має проблеми з нами»: тренер «Легії» розповів про конфлікт з українцем

Динамо Київ 27 Квітня, 20:14 1001
«Не ми маємо проблеми, а Русин має проблеми з нами»: тренер «Легії» розповів про конфлікт з українцем
Тренер «Легії» розповів про ситуацію з нападником «Динамо».

Головний тренер «Легії» Чеслав Міхнєвич розповів в інтерв’ю sport.pl, що стало причиною конфліктної ситуації з Назарієм Русиним:

Коли Русин прийшов до нас, я сказав йому, що він буде конкурувати з ймовірним найкращим бомбардиром ліги. Вже після першого матчу, коли він поїхав до Забже як 21-й гравець, він був розчарований тим, що не був у двадцятці. Я розмовляв з ним після повернення. Я не буду садити когось на трибуни лише тому, що прийшов Русин з київського «Динамо». Відносини одразу були холодними.

Він відмовився грати за другу команду, і виникла проблема. Команда може це побачити. Ігор Левчук, який вже дуже досвідчений, повернувся після травми і хотів грати за другу команду, а Русин сказав, що не буде. З того часу він тренувався з другою командою. Ми домовилися, що через два тижні сядемо і поговоримо з ним. Але ще поки не розмовляли. Не знаю, яким буде його майбутнє.

Не може бути такого, щоби гравець вирішував, коли і з ким він буде грати. Не ми маємо проблеми з Русиним, а Русин має проблеми з нами.