Віталій Буяльський: «Готовий віддати три голи Циганкову, щоб він став найкращим бомбардиром»

Динамо Київ 2 Травня, 10:03 939
Віталій Буяльський: «Готовий віддати три голи Циганкову, щоб він став найкращим бомбардиром»
​Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував перемогу над «Ворсклою» (5:1), у яку він вніс значну лепту своїм хет-триком.

- Віталію, чим ти більше задоволений: фантастичним футболом, який продемонструвало «Динамо», чи своїм хет-триком?

- Більше задоволений нашим футболом. Я не переймаюся щодо голів. Мені не важливо, хто забиває. Головне, щоб команда вигравала, тому більше радий за команду. Але мені приємно. Перший хет-трик у кар'єрі. Сподіваюся, не останній.

- Чому ти залишив особливе святкування на третій гол? Знав, що оформиш хет-трик?

- Думав, що буду так святкувати, коли заб'ю другий м'яч, потім - третій. Був не впевнений, що заб'ю четвертий, тому вирішив відсвяткувати на третьому.

- Звідки у команди такий настрій?

- Усе йде від тренера та президента клубу. Коли ми стали чемпіонами, головний тренер у роздягальні сказав гарну промову. Але ще більше нас мотивувало те, щоб не довелося їхати назад в автобусі та псувати настрій, дивлячись один на одного із засмученими обличчями протягом 4-х годин. Спрацювало все разом.

- Можна сказати, що ти забив три м'ячі за Циганкова, який відстає в бомбардирських перегонах від Кулача?

- Готовий віддати ці три голи Циганкову. Головне, щоб він став найкращим бомбардиром. Для мене це важливіше, ніж те, що я забив три м'ячі.

- А в принципі для команди важливо, щоб Циганков став найкращим бомбардиром УПЛ?

- Вважаю, що для «Динамо» важливо, щоб його гравець став найкращим бомбардиром. Але за станом здоров'я Віктор сьогодні не зміг зіграти. Якби він був, ми б робили все, щоб він забив.

- В останніх турах бомбардирські перегони продовжаться?

- Ми сподіваємося. Усе залежить від здоров'я Циганкова.