«Потрібна серйозна операція»: «Шахтарю» пророчать великі проблеми в новому сезоні після зміни тренера

Футбол України 3 Травня, 15:22 500
«Потрібна серйозна операція»: «Шахтарю» пророчать великі проблеми в новому сезоні після зміни тренера
​Відомий український тренер Олег Федорчук проаналізував ситуацію в донецькому клубі.

«Шахтар перебуває у такому стані, що побоювався навіть СК Дніпро-1. «Гірникам» було важливо зберегти право на участь в Лізі чемпіонів. Після перемоги над дніпрянами команда Каштру, думаю, остаточно видихнула...

Однак на Шахтар чекають великі зміни. Фонсека під час перебування тренером донеччан нічого не міняв, тому Каштру дісталася складна спадщина. Шахтарю, який з перебудовою запізнився на два роки, потрібна серйозна операція, яка почнеться після відходу Луїша Каштру. Слід враховувати, що Шахтарю доведеться оновити склад мінімум на 30-40 відсотків. Все це може сильно позначитися на результатах.

Про Де Дзербі ж не просто так говорять... Агенти намагаються підняти на нього ціну, але рішення щодо ньому, думаю, вже є. Однак, хочеться звернути увагу на такий нюанс – Де Дзербі, по суті, початківець тренер, досвіду у нього замало. До того ж Шахтар відвик від ранньої напруги в сезоні, але «гірникам» доведеться починати з кваліфікації Ліги чемпіонів. І поки новий іноземний тренер розбере справи і звикне до всього, то можна і сезон втратити», – цитує Федорчука Команда 1.