Денис Попов: «Луческу - максималіст, і вимагає того ж від своїх підопічних»

Динамо Київ 9 Травня, 20:56 246
Денис Попов: «Луческу - максималіст, і вимагає того ж від своїх підопічних»
​Захисник «Динамо» Денис Попов після перемоги в заключному турі УПЛ над «Колосом» в Ковалівці (3:0) в коментарі «Динамо Київ TV» підвів підсумки чемпіонського сезону для киян.

- Який матч найбільше запам'ятався для тебе?

- Напевно, з принциповим суперником - «Шахтарем». А так, в принципі, всі матчі були важкими. Ми йшли до цієї перемоги від гри до гри, тому кожен поєдинок був по-своєму цікавим.

- Після того як «Динамо» оформило чемпіонський титул, команда не зменшувала темп. Як ви налаштовувалися на матчі?

- Думаю, це заслуга Містера. Він максималіст по життю, і вимагає того ж від своїх підопічних. Він налаштовував на кожен матч і казав, що потрібно не втрачати набраних кондицій і досвіду, підтримувати свій клас і імідж.

- Приємно, що чемпіонський склад у більшості сформували молоді футболісти, вихованці «Динамо». Наприклад, сьогодні в основі дебютував Ванат. Як ви приймаєте молодих хлопців?

- Якщо вони знаходяться разом з нами - значить, заслуговують цього. Звичайно ж, свіжа кров - це завжди добре. Ванат - конкурентоспроможний футболіст, він встановлює рекорди, став найкращим бомбардиром U21. Тому хочу тільки побажати йому, щоб він не зменшував обертів. Дуже добре, що команду поповнюють молоді гравці.

- Вчора золоті медалі приміряв і молодіжний склад «Динамо». Що можеш сказати про це, адже ти сам нещодавно там грав?

- Звичайно, це трохи інші емоції, але все ж хочу привітати хлопців із перемогою, ви великі молодці. Вітаю Юрія Леонтійовича Мороза, Сергія Сергійовича Шматоваленка, увесь тренерський штаб і персонал команди з заслуженою перемогою!