Футбол України 15 Травня, 20:30 15914
«Агробізнес» завдяки пенальті обіграв «Чорноморець» і повернувся у зону УПЛ, «Миколаїв» наблизився до лідерів | 19-27
Відбулися стартові матчі 26-го туру Першої ліги.

Перша ліга, 26 тур

Агробізнес – Чорноморець – 1:0

Гол: Черненко, 88 (п)

Миколаїв – Кремінь – 2:0

Голи: Одарюк, 38, Кушніренко, 53 (п)

Миколаїв зустрічався з передостанньою командою чемпіонату та закономірно здобув перемогу. На 38-й хвилині ефектним ударом головою після навісу з флангу Одарюк вивів уперед господарів, а відразу по перерві Куншіренко подвоїв перевагу. Щоправда, зробив це з пенальті. Завдяки перемозі Миколаїв набрав 43 очки та при грі в запасі відстає від зони підвищення у класі лише на п'ять пунктів. До фінішу чемпіонату залишилося чотири тури.

Агробізнес знову реально претендує на путівку в УПЛ. Матч проти Чорноморця міг стати ключовим для підопічних Олександра Чижевського. Команди тривалий час не могли відкрити рахунок. Лише наприкінці матчу захисник одеситів необачно зіграв рукою у власному штрафному – пенальті. Руслан Черненко не промахнувся і приніс своїй команді перемогу.

Агробізнес набрав 48 очок та бодай тимчасово піднявся на третє місце у турнірній таблиці. У Чорноморця на два пункти більше та друга сходинка.