Як виграти в Парі матч, стратегії ставок

Світовий футбол 21 Травня, 15:01 422
Як виграти в Парі матч, стратегії ставок
Практично кожна людина, яка захоплюється певним видом спорту, відвідує букмекерську контору, щоб зробити ставку.

Ось тільки букмекерські ставки — це тільки на перший погляд просто. Щоб регулярно вигравати, потрібно не тільки вибрати підходящого букмекера, а й визначитися зі стратегією, грамотно аналізувати матчі, управляти банком.

Умови гри в БК «Паріматч» дозволяють отримувати прибуток досить просунутим бетторам, але бути постійно в «плюсі» — це реальна можливість більш-менш активного користувача. Як виграти в Парі матч цікавить гравців БК, для цього необхідно застосовувати перевірені стратегії ставок. Стратегії ставок в Паріматч дозволяють отримати хороші гроші.

Суть і особливості безпрограшної стратегії

Основне завдання користувача, який готовий випробувати цю стратегію, полягає в тому, щоб він міг знаходити по-справжньому вигідні коефіцієнти і ставити на них строго певні суми. Невеликі пояснення: «вигідний коефіцієнт — це котирування, можливість доступу події по якій значно вище, ніж його числовий показник (від 2,0). Слід зазначити, що котирування не рідко завищуються букмекерами.

До них можна віднести ставки на загальний або індивідуальні тотали, фори, чет, непарне тощо.

Ставки в онлайні

Користувач, який вміє аналізувати хід подій може робити ставки безпосередньо по ходу змагання і прекрасно розуміє, як вигравати в Парі Матч. До переліку найбільш прибуткових видів ставок в лайв входять:

  • футбол — на забитий гол в 1м таймі;
  • на забитий м'яч в останні 15 хвилин;
  • тотал більше кутових у 2м таймі;
  • теніс —ТБ геймів;
  • хокей — ТБ 1,5 в періоді.

Самі по собі такі ставки не становлять особливої вигоди, але в ході перегляду події, вони можуть стати вельми перспективними.

Сума ставки

Стратегії ставок в «Паріматч» припускають вірне визначення величини суми ставки. Геймер повинен розрахувати її виходячи їх власних фінансових можливостей і Кефф на певну подію. В якості рекомендації:

  • якщо подія з Кефф 2,0, то 3% від банкроллу;
  • коефіцієнтом 4,0 — 1,5% від банкролла;
  • досвідчені можуть поставити і 5% при котируванні 2,0.

Важливо не забувати про свої можливості!

Як правильно робити ставки в Парі Матч

Роблячи ставки, більшість гравців допускають ідентичні помилки, які не дозволяють бути в стабільному плюсі: Фаворит далеко не завжди виграє. Дане твердження особливо підтверджується в футболі. Кращі команди регулярно програють і втрачають важливі очки.

Ставити все гроші. Багато гравців хочуть відразу виграти велику суму, тому ставлять весь банк на один матч. Як підсумок - програш. Ігровий банк потрібно грамотно розподіляти, щоб його вистачило мінімум на 10 рівноцінних ставок. Грамотний аналіз. Потрібно постійно стежити за станом команд, травмами гравців, мотивацією та іншими нюансами. Навіть погоду в день матчу варто враховувати.

Існує маса стратегій, що дозволяють поліпшити результати. Однак покладатися потрібно на свої знання і досвід. Не можна ставити на фаворита з форою, якщо він грає в напруженому графіку і багато гравців відверто втомилися. В такому випадку краще поставити з плюсовою форою на аутсайдера. Завжди потрібно оцінювати не тільки лідера, але і його супротивника. У спорті бувають різні ситуації, тому потрібно все наслідки враховувати.