Євген Макаренко: «Найприємнішими моментами моєї кар'єри були саме виклики до національної команди»

Збірна України 22 Травня, 13:21 102
Євген Макаренко: «Найприємнішими моментами моєї кар'єри були саме виклики до національної команди» Фото: ФФУ
Півзахисник збірної України Євген Макаренко розповів про підготовку команди до товариського матчу з Бахрейном.

У п'ятницю підопічні Андрія Шевченка в Харкові провели два тренування, де відпрацьовували ігрові моделі, які планують застосувати під час контрольного поєдинку з Бахрейном, та вдосконалювали структуру командної гри. Півзахисник Євген Макаренко, якому цього дня виповнилося 30 років, поділився своїми враженнями від роботи на зборі.

«Уся команда привітала мене з ювілеєм під час сніданку. Дуже гарний настрій, адже підготовка до такого турніру, як чемпіонат Європи, у складі збірної надихає подвійно. Найприємнішими моментами моєї кар'єри були саме виклики до національної команди. Дебют у ній, хороші виступи та перемоги. Цифри в паспорті — не головне, головне — мислення й настрій.

Зараз тривають останні дні підготовки до товариського матчу, і на тренуваннях ми відпрацьовуємо деякі точкові напрямки. Багато уваги приділяємо стандартним положенням, робимо акцент на нашій грі й намагатимемося по максимуму виконати те, що вимагає тренерський штаб. Я думаю, що все буде добре», — сказав Євген Макаренко.

Нагадаємо, 23 травня збірна України проведе товариський поєдинок проти Бахрейну (початок — о 21.00).