Ротань: «Якщо хтось щось вигадує та не приїжджає спеціально в молодіжку, то він лише робить гірше собі»

Футбол України 25 Травня, 22:17 367
Ротань: «Якщо хтось щось вигадує та не приїжджає спеціально в молодіжку, то він лише робить гірше собі» | 19-27
Уже в середу, 26 травня підопічні Руслана Ротаня зіграють свій перший поєдинок на Турнірі Валерія Лобановського.

Учора «молодіжка» розпочала роботу біля Будинку футболу в Києві. Сьогодні на підопічних Руслана Ротаня чекала чергова порція тренувань та тактичних занять у рамках збору. Сам наставник синьо-жовтих зазначив, що тепер більше звертатиме увагу на результат:

«Уже знайома для нас ситуація, коли чомусь багато кадрових втрат. Але нічого страшного. Якщо хтось щось вигадує та не приїжджає спеціально, то він лише робить гірше собі. Тим самим вони дають шанс іншим хлопцям зарекомендувати себе. Я сказав гравцям, щоби вони користалися своїми можливостями. Для всіх двері до молодіжної збірної відкриті, ми тільки раді. Показуйте ту гру, якої ми вимагаємо, і все у вас буде попереду.

Щодо планів, то хотілось би сформувати кістяк команди, але, на жаль, у нас не виходить. Не можна називати причиною цього велику кількість молодих гравців у національній збірній, адже це, навпаки, позитивний момент. Також є травмовані. Тож ми знову починаємо практично із чистого листа. Але ми до цього готові, уже другий рік працюємо в таких умовах, що на кожен відбір у нас нові футболісти. У селекційному плані це нормально.

Розмовляли із хлопцями. Нам, напевно, уже досить постійно намагатися зрозуміти кожного, уже треба нести відповідальність за результат. Не лише тренерам, а й футболістам. Ми усвідомлюємо, що є переможцями попереднього Турніру Валерія Лобановського. Потрібно завжди тримати марку. Хочеться якомога краще підготуватися до вересневих матчів. Але потрібно із сьогоднішнього дня брати відповідальність за результат і добиватися перемоги на турнірі.

Із Узбекистаном ми грали на березневому турнірі в Анталії, знаємо цю команду. Із Азербайджаном грали попередньою збірною. Це південні країни, гравці з яких люблять возитися з м’ячем, добре діють на просторі. Але на ці команди ми не звертатимемо уваги, а насамперед сконцентруємося на своїй грі та будемо дотримуватися цього принципу.Запрошуємо вболівальників на турнір. Для нас це підтримка, додатковий стимул для хлопців. Ми постараємося не підвести. Сподіваємося перед уболівальниками показати якісну гру команди, яка бореться за результат та перемогу в турнірі».