Стаховський: «Ребров — це зараз точно запасний варіант для збірної»

Збірна України 27 Травня, 18:51 544
Стаховський: «Ребров — це зараз точно запасний варіант для збірної» | 19-27
Сергій Стаховський висловився про майбутнє Сергія Реброва.

- Ти є кумом Сергія Реброва, одного з найуспішніших українських тренерів сьогодні. Ти, мабуть, бачив інтерв’ю президента казахстанського «Кайрату». Що ти можеш про це сказати? І чи бачиш ти Реброва в чемпіонаті такого рівня?

- Не важливо чи бачу я, важливо чи бачить себе Сергій Станіславович сам в чемпіонаті Казахстану. І насправді, в нього зараз ще є діючий контракт із «Ференцварошем» і там для мене дуже не зрозуміла позиція клубу, який намагається розігнати бурі, щодо того, що він хоче більшу зарплатню. В нього діючий контракт, в якому зарплатня зовсім не змінюється останні три роки. Я знаю, що в нього пропозиції не тільки з Казахстану, а є і багато інших, які фінансово не те що задовольняють, а перевищують апетити багатьох тренерів, але в нього є контракт і його рішення. Я впевнений, що він хоче рости і надалі. Умовно, з моєї точки зору, якщо ти їдеш в напрямку чемпонатів, який не є кращим за той, в якому ти працюєш зараз, то буде дуже важко повертатись на свій рівень. Ребров, думаю, за свою тренерську кар’єру вже заробив немало, але тут справа не в грошах, а в прогресуванні. А Сергій Станіславович хоче прогресувати, як тренер і надалі і хоче очолити хороший європейський клуб.

- А збірну України?

- Це теж варіант. Я думаю, що це ідеальний варіант для УАФ. Я думаю, що Ребров — це зараз точно запасний варіант для Збірної на випадок відходу Шевченка в європейський клуб. Шевченко точно відробить Євро, а от як буде потім? І тут нічого сказати. Подивіться, як збірна виросла при Шевченку. Було дуже багато скептиків після його призначення. І з цими людьми було якось важко сперечатись. Тому що для Андрія Миколайовича — це була перша серйозна робота. Але він привів з собою круту команду, він дуже класно веде і мотивує гравців. А результат який він показує — подивіться на нього. Я вибачаюсь, обіграти Португалію, Іспанію, ми хіба про таке колись мріяли? Давайте будемо серйозними, у нас таких результатів не було ніколи, тому те, що він зробив з командою — це феноменально. Звісно, було б класно, щоб він продовжував, але ми всі маємо розуміти, що він теж хоче розвиватись і він хоче тренувати клуб.