Руслан Ротань: «У команди не було структури гри, контролю, думки...»

Збірна України 28 Травня, 20:25 1105
Руслан Ротань: «У команди не було структури гри, контролю, думки...» | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував виступ своїх підопічних на Турнірі Валерія Лобановського.

Сьогодні синьо-жовті поступилися збірній Узбекистану з рахунком 0:2 та в підсумку посіли третє місце на Турнірі Валерія Лобановського. Після матчу гру своєї команди оцінив головний тренер Руслан Ротань.

«Які тут можуть бути враження? Найбільша помилка в тому, що я наполягав на проведенні турніру, а він міг не відбутися. Ми хотіли якнайкраще підготуватися, але, на жаль, викликали одних футболістів, а потім відбулася незрозуміла епідемія травм. Ми зібралися вже тим складом, яким змогли.

Загалом після двох ігор немає вражень, немає нічого. Не було структури гри, контролю, не було думки в команди. Прикро, що не було таких важливих для футболу компонентів, як бажання та характер. Зрозуміло, що були не готові, але ж повинна бути хоч якась гідність. Не потрібно шукати якихось виправдань. У цьому всьому виключно моя вина.

Я не можу оцінити рівень суперників, оскільки команди перебували на різній стадії готовності. Якщо я викликаю футболістів, то я в них упевнений, вірю в них. А всі помилки — мої.

Попереду в нас товариський матч у Туреччині. Нам зараз треба відновитися психологічно, підготуватися до цього поєдинку. Що буде далі — подивимося», — сказав Ротань.