Дмитро Хльобас: «Шансу в мене у «Динамо» не було»

Динамо Київ 31 Травня, 11:25 16109
Дмитро Хльобас: «Шансу в мене у «Динамо» не було» | 19-27
Нападник ковалівського «Колосу» прокоментував відсутність шансу в київському «Динамо».

– Ти вихованець київського “Динамо”, Євген Волинець казав, що важко було пробитися до основи через легіонерів, підтримаєш його думку?

– Ну в років 19, коли я був під першою командою, то було практично нереально взагалі пробитися в першу команду “Динамо”, щоб саме грати, а не просто там бути, на заміні там. Саме пробитися в “основу” і стати гравцем основного складу, то це було нереально просто. Тому що постійно куплялися футболісти, іноземці, з великими контрактами та трансферною вартістю, тому це було нереально, не те, що важко, ніхто цього не робив, ні в кого це не вдавалося. По-перше, саме “Динамо” не ставило собі таких завдань, щоб у них грали вихованці, тому ніхто туди не доходив. Спочатку футболісти просто куплялися. Зараз у “Динамо” інша тематика, розрахунок йде на власних гравців. Напевно, такий час, що вони не можуть собі дозволити купляти дорогих футболістів. Колись робили ставку на легіонерів, бували випадки, коли один-два хтось випадково потрапляв у першу команду, грав у стартовому складі, якось так сходилися зірки, але тоді на власних вихованців не розраховували, не робили ставки.

– Тобі давали шанс закріпитися в основній команді, чому не вдалося його реалізувати?

– Ну, а який шанс мені давали? Те, що я дебютував, то це я не думаю, що був шанс, був якийсь показовий момент, а не якийсь шанс. Шансу в мене у “Динамо” не було.

– У теперішній час молодим хлопцям легше потрапити в основну команду, ніж раніше?

– Так, зараз дуже хороші шанси в хлопців, щоб пробиватися в першу команду. Тому що така ситуація, що не можуть собі клуби дозволити, навіть такі, як “Динамо” та “Шахтар” купляти футболістів за кордоном по 10 мільйонів, навіть по 5, тому ставка робиться на власних гравцях. Зараз хороші шанси у молодих, щоб потрапити в першу команду, не така конкуренція, як була у всій Вищій лізі ще років десять тому.