Зозуля оголосив про відхід з «Альбасете»

Світовий футбол 1 Червня, 12:16 369
Зозуля оголосив про відхід з «Альбасете» | 19-27
Український форвард «Альбасете» Роман Зозуля покидає іспанський клуб.
«Ось і закінчується прекрасна історія, яка тривала чотири роки, чотири чудові роки! Пишу це повідомлення зі сльозами на очах, з болем у душі, бо ми розчарували наше місто та наших шанувальників. Я хочу попросити вибачення, оскільки ми не могли реалізувати ваші очікування. Я просто сподіваюся і впевнений, що Альбасете скоро повернеться до Сегунди!

Я хочу подякувати всім вам за ці 4 роки, які я провів у цьому чудовому клубі та дивовижному місті. Я та моя сім'я завжди пам'ятатимемо Альбасете. Також я хочу подякувати всім гравцям, з якими я грав: ви були чудовими гравцями, а найголовніше – неймовірними друзями. Також хочу подякувати лікарям клубу, фізіотерапевтам, усім співробітникам клубу, усім причетним до клубу Альбасете. Я люблю вас, хлопці. Ви стали для мене другою родиною. Дякую керівництву клубу за все, що ви для мене зробили і через що нам довелося пройти!

Хочу подякувати шанувальникам Альбасете, бо ви завжди підтримували мене і були поруч, дуже дякую. У мене тут багато друзів. Моя сім'я вас ніколи не забуде! Альбасете назавжди залишиться в моєму серці», – написав Зозуля на своїй сторінці у Facebook.

Також Роман додав відеонарізку своїх голів за іспанський клуб.