Перший день літа в Харкові зустрів синьо-жовтих аж ніяк не притаманним для найтеплішої пори року пронизливим дощем та мізерними дев’ятьма градусами температури повітря.
Увесь день — зливи й холод, що створюють відчуття початку осені, а не літа. Однак тренування, як і гра, відбувається за будь-якої погоди.
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BE-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE/%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B1-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BE-01-06-1-min.jpg)
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BE-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE/%D0%BF%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%B2-01-06-3-min.jpg)
Вечірнє заняття на «Сонячному» розпочалося з вправи на координацію, що водночас мала на меті психологічно розвантажити хлопців після насичених тренувань у попередні дні збору. За допомогою великих надувних м’ячів гравці намагалися влучити в партнерів, які пробігали повз них, ухиляючись від влучань. Спортивні розваги такого роду очікувано викликають пожвавлення та жарти: після емоційної розрядки прикрощі погоди вже й не так впливають на настрій, додаючи наснаги для роботи.
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BE-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE/%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2-01-06-1-min.jpg)
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BE-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE/%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-10190-min.jpg)
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BE-%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE/%D0%B7%D1%83%D0%B1%D0%BA%D0%BE%D0%B2-01-06-10-min.jpg)
Сьогодні тренерський штаб присвятив час відпрацюванню технічних елементів гри, зокрема ударам по воротах. Попрацювавши динамічно й інтенсивно, команда отримала необхідний заряд енергії, зовсім не змерзла, але все ж затримуватися на повітрі довше години за таких погодних умов не варто. Відтак у бадьорому настрої збірна повернулася до тепла й затишку готелю «Суперіор».
Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України