Новини з табору збірної України: тренування під акомпанемент холодної зливи

Збірна України 1 Червня, 22:43 797
Новини з табору збірної України: тренування під акомпанемент холодної зливи | 19-27 Фото: ФФУ
​Перший день літа в Харкові зустрів синьо-жовтих аж ніяк не притаманним для найтеплішої пори року пронизливим дощем та мізерними дев’ятьма градусами температури повітря.

Увесь день — зливи й холод, що створюють відчуття початку осені, а не літа. Однак тренування, як і гра, відбувається за будь-якої погоди.

Вечірнє заняття на «Сонячному» розпочалося з вправи на координацію, що водночас мала на меті психологічно розвантажити хлопців після насичених тренувань у попередні дні збору. За допомогою великих надувних м’ячів гравці намагалися влучити в партнерів, які пробігали повз них, ухиляючись від влучань. Спортивні розваги такого роду очікувано викликають пожвавлення та жарти: після емоційної розрядки прикрощі погоди вже й не так впливають на настрій, додаючи наснаги для роботи.
Сьогодні тренерський штаб присвятив час відпрацюванню технічних елементів гри, зокрема ударам по воротах. Попрацювавши динамічно й інтенсивно, команда отримала необхідний заряд енергії, зовсім не змерзла, але все ж затримуватися на повітрі довше години за таких погодних умов не варто. Відтак у бадьорому настрої збірна повернулася до тепла й затишку готелю «Суперіор».

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України