Знову без перемог. Підопічні Ротаня зіграли внічию з турками

Збірна України 2 Червня, 22:02 921
Знову без перемог. Підопічні Ротаня зіграли внічию з турками | 19-27
Забили першими, але перевагу не втримали.

З тріском провалившись на домашньому турнірі пам'яті Валерія Лобановського, українська молодіжка закривала весняно-літній збір грою проти турецьких однолітків. Попри статус товариської зустрічі, програвати сьогодні було не можна. Як мінімум, через кількість критики на адресу всіх гравців і особливо головного тренера. Час показувати зуби.

Не повірите, але за перший тайм нашу молодіжку можна похвалити. Кілька хвилин вони проспали, однак після цього стали непогано використовувати вільні зони, а також пресингувати опонента. Виділявся Мудрик, у якого сьогодні виходило починати атаки з глибини, використовуючи швидкість. Також вінгер «Шахтаря»' відповідав за стандарти, яких було чимало і які були небезпечними.

І навіть гол був в першому таймі. Перший за останні матчі. Турецька сторона наварила в штрафній, Сюер віддав жахливу передачу точно на ногу Алефіренку, який пробив в кут воріт Озера - 0:1. Справедливий рахунок першого тайму, враховуючи, що за гольовими моментами перевага була за командою Ротаня.

Другий тайм турецька сторона почала агресивно, показуючи, що статус матчу не особливо важливий, коли програєш в рахунку. Напористий стиль господарів залишав нашій команді чимало зон для того, щоб забивати ще. Моменти дійсно були. Один з них почався з відмінної передачі Мудрика на В'юнника, який з лівого флангу прострілив на Алефіренка. Форвард «Зорі» пробив в поперечину, а після м'яч відлетів в голову Супрязі, який знаходився в самій гущі подій, і вилетів за межі поля. Шкода, що така якісна атака не завершилася взяттям воріт.

Атакували і турки. Територіальна перевага у другому таймі було саме за ними, однак моменти стали приходити лише після години гри, коли «синьо-жовті» почали підсаджуватися. Особливо небезпечним вийшов удар Гюнерена головою, але Фесюн дивом встиг виставити руку, зробивши найкрасивіший сейв за сьогодні.

Україна відверто виживала в кінці матчу, вирішивши особливо не рипатися вперед. Важливо було зберегти переможний рахунок, проте і з цим виникли проблеми. У заключній десятихвилинці турки розгорнули атаку лівим флангом, яка закінчилася прострілом в штрафну і точним ударом Кера. Більше голів не було і рахунок залишився рівним - 1:1. Говорячи відверто, на це команди і награли. Україна виглядала непогано поки дозволяла фізика, але після цього повністю віддала ініціативу супернику, забувши, що оборона - не їхня найкраща сторона.