Шелаєв: «Півзахист збірної України один з найсильніших в Європі? Я б так категорично не заявляв»

Футбол України 3 Червня, 20:13 472
Шелаєв: «Півзахист збірної України один з найсильніших в Європі? Я б так категорично не заявляв» | 19-27
Екс-півзахисник збірної України Олег Шелаєв поділився своїми думками про середньої лінії команди Шевченка, яка незабаром виступить у фінальній частині чемпіонату Європи.

«Mені доводилося чути висловлювання деяких експертів, які стверджували, що середня лінія збірної України - одна з найсильніших в Європі. Я б так категорично не заявляв. Хоча, дійсно, вона боєздатна, так як в ній зібрані зрілі і досвідчені майстри, яким під силу кваліфіковано виконати тренерську установку.

А з тих футболістів, які були в розширеному списку, але не поїдуть на Євро, мені, в першу чергу, шкода Віталія Буяльського. Він видав відмінний сезон, виступаючи за київське «Динамо», був на виду і заслужив участі у фінальній частині континентальної футбольної форуму. Не впевнений, що Віталій потрапляв би в стартовий склад, але те, що не був би зайвим - факт. На жаль, травма перекреслила всі надії динамівця голосно заявити про себе і на міжнародній арені.

Чи не турбує мене відсутність ігрової практики у Андрія Ярмоленко? Є футболісти, які завдяки багатющого досвіду і майстерності особливо в ній не потребують і в відповідальний момент можуть довести свій клас. Так само Ярмоленко, думаю, що йому вистачить сил демонструвати високий рівень в кожному матчі якщо не всі 90 хвилин, то 60-70 - точно.

Скажу кілька слів і про Романа Безуса, який був включений в заявку буквально в останній момент. У заключних матчах за бельгійський «Гент» Роман мав відмінну пресу, порадував результативністю і хочеться побажати йому не зменшувати темпу і в головній команді країни», - сказав Шелаєв.