Колесніков оголосив про відхід з «Шахтаря» через політику

Футбол України 9 Червня, 12:13 706
Колесніков оголосив про відхід з «Шахтаря» через політику | 19-27
Віце-президент «Шахтаря» Борис Колесніков написав відкритого листа, у якому заявив про відхід із донецького клубу, у якому провів більше ніж два десятки років.
«Понад 20 років я провів у Шахтарі в статусі віце-президента клубу. За цей час ми пройшли довгий шлях, долали труднощі і змогли досягти багато чого. Нам вдалося створити команду найвищого європейського рівня, нам вдалося побудувати чудову Донбас Арену, але найголовніше – ми змогли виграти чимало трофеїв і завоювати підтримку декількох поколінь уболівальників.


Озираючись назад, можу з упевненістю сказати, що нам є чим пишатися: Шахтар зараз – це лідер українського футболу, це клуб, який добре знають у всьому світі, це команда, яку поважають суперники і люблять мільйони українців. У зв'язку з початком моєї роботи в партії «Україна – наш дім» я оголошую про складання своїх повноважень віце-президента Шахтаря. Це складне рішення, але я ухвалюю його свідомо, тому що футбол повинен бути поза політикою.

Я хочу подякувати президенту клубу Рінату Ахметову за можливість бути частиною Шахтаря протягом усіх цих років. Хочу подякувати співробітникам за професіоналізм і відданість, всім гравцям і тренерам – за перемоги і титули, нашим уболівальникам – за віру в Шахтар, за щиру любов і неоціненну підтримку.


Я йду з поста віце-президента, але залишаюся великим другом Шахтаря і таким самим фанатичним уболівальником, яким я був протягом десятків років: ще з тих пір, коли хлопчиськом бігав на стадіон Шахтар, щоб уболівати за улюблену команду. Сьогодні для мене сумний день, але моє серце назавжди з клубом. Абсолютно переконаний, ніщо не зможе звернути Шахтар з переможного шляху!» – цитує Колеснікова офіційний сайт Шахтаря.