Миколенко: «Про клубні справи зараз взагалі не думаю. Тільки Україна»

Збірна України 10 Червня, 13:04 469
Миколенко: «Про клубні справи зараз взагалі не думаю. Тільки Україна» | 19-27
Захисник збірної України Віталій Миколенко на прес-конференції прокоментував підготовку національної команди до першого матчу Євро-2020 проти Нідерландів 13 червня.

— У збірній наразі є 10 гравців із київського «Динамо». Наскільки це допомагає вам?

— Не сказав би, що зараз треба обговорювати тему клубу, ми зараз перебуваємо у складі національної збірної, усі захищають кольори країни. Ми приїхали на позитивних емоціях після клубного сезону, але про клубні справи зараз взагалі не думаємо, тільки Україна.

— Чи спілкувалися ви в Бухаресті зі своїм клубним тренером Мірчею Луческу?

— Я ще на бачив Мірчу Луческу в Бухаресті, але я сподіваюся, що буде нагода поспілкуватися з ним перед матчами, обмінятися думками.

— Такі тривалі збори, як зараз, бувають дуже рідко. Ви фізично перебуваєте на піку?

— Думаю, це правильно, що нас зібрали раніше, сезон закінчився у різних команд в різні терміни. Але зараз ми на одному рівні фізичної підготовки. Думаю, ми будемо на піку до першої гри.

— Як допоміг вам Мірча Луческу прогресувати в результатах і як це допоможе у грі з Нідерландами?

— Після того, як Луческу прийшов до «Динамо», ми вийшли до Ліги чемпіонів, пограли на найвищому рівні, багато хто — уперше. Гадаю, це допоможе нам на Євро-2020.

— Якої думки ви про збірну Нідерландів, вашого першого суперника на турнірі?

— Це дуже сильна збірна, ми грали проти юнацьких збірних цієї країни. Це були команди з чудовими гравцями, завжди складно протистояти ним.

— Як ви себе почуваєте напередодні першого матчу?

— Мої фізичні кондиції чудові, щодо морального стану — присутнє деяке хвилювання, адже для мене це перший Євро. Перша гра завжди викликає хвилювання.