Павелко: «Виконком УАФ затвердив офіційний футбольний статус слоганів «Слава Україні» та «Героям слава»

Збірна України 11 Червня, 11:58 1016
Павелко: «Виконком УАФ затвердив офіційний футбольний статус слоганів «Слава Україні» та «Героям слава» | 19-27
Президент УАФ Андрій Павелко у своєму Facebook повідомив про надання слоганам «Слава Україні» та «Героям слава» офіційного футбольного статусу.
Щойно Виконком УАФ одноголосно — 45 членів «за» — підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі.

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!

Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!