Роман Безус: «В Амстердамі ми будемо намагатися грати у свою гру, незалежно від того, який стиль сповідуватиме суперник»

Збірна України 11 Червня, 13:33 290
Роман Безус: «В Амстердамі ми будемо намагатися грати у свою гру, незалежно від того, який стиль сповідуватиме суперник» | 19-27
​Сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті Роман Безус відповів на питання ЗМІ.

— Ваш перший суперник на Євро-2020 — Нідерланди. Наскільки ця команда є великою для вас?

— Так, ця команда є великою. Ми посилено готуємося до зустрічі з нею та сподіваємося перемогти її.

— Ви отримали виклик на збір в останній момент, але потім потрапили до остаточної заявки. З якими відчуттями ви сприйняли своє потрапляння до списку?

— Так, у мене було багато різних моментів у сезоні, які довелося подолати. Я опинився тут з відчуттям гордості та надії, що зможу допомоги команді. Звісно, останні вдалі матчі за клуб допомогли мені потрапити до заявки.

— Чи було бажання отримати виклик до збірної однією з причин вашої впевненої гри за клуб у другій частині сезону? Чи розуміли ви, що потрібно ще додати, щоб бути запрошеним до національної команди?

— Мотивації мені завжди вистачає. У мене був важкий період десь у січні, я міг змінити команду, але залишився. Працював більше для себе, хоча не потрапляв до складу. Потім тренер повірив у мене, а коли з’явилася довіра, я почав більше грати й отримав виклик до збірної.

— Запитання від журналіста з Нідерландів. Чого можна очікувати від української збірної в неділю?

— Звичайно, ми готуємося до зустрічі з дуже сильним суперником. Але насамперед ми будемо намагатися грати у свою гру, незалежно від того, який стиль буде сповідувати збірна Нідерландів.

— Кілька гравців збірної України виступають у чемпіонаті Бельгії. Що ви можете сказати із цього проводу?

— У мене була своя історія, як я потрапив до цієї країни. Також у Бельгії грають Яремчук, Макаренко, Пластун, які запрошуються до збірної. А загалом у бельгійському чемпіонаті виступають сім-вісім гравців з України.