«Соромно за збірну України не буде»: Павлов назвав головну заслугу Шевченка

Збірна України 11 Червня, 16:29 574
«Соромно за збірну України не буде»: Павлов назвав головну заслугу Шевченка | 19-27
Президент Всеукраїнського об'єднання тренерів з футболу Микола Павлов у захваті від роботи Андрія Шевченка на посаді головного тренера національної команди.
«Найменше я хотів би зараз обговорювати тактичні аспекти у грі нашої команди. Сам Андрій Шевченко і його помічники в усьому розберуться. Точніше, вже розібралися. Я в цьому впевнений.
Хотів би відзначити інше питання – мікроклімат в колективі. Пам'ятаю, як п'ять років тому зі збірної постійно надходили якісь негативні новини, а сьогодні такого немає. Для мене це найважливіше.

У зв'язку з цим я хотів би повернутися до початку роботи Андрія Шевченка, якого я підтримував з перших днів. Тому що знав його професійні та людські якості, знав, який він сім'янин і бачив, як по-батьківськи ставиться до хлопців. За цей час наставник національної команди набрався ще більшого досвіду – і тренерського, і життєвого. Тому я впевнений в одному: соромно за команду нам не буде, якими б не були її результати. Звичайно, я сподіваюся, що нам вдасться вийти з групи», – сказав Павлов у коментарі Zbirna.com.