«За цей період ми передивилися чимало футболістів. За результатами цих селекційних зборів тренерський штаб прийняв рішення продовжити контракти з декількома гравцями, які виступали за молодіжний склад ФК «Олександрія» в минулому сезоні. Також у нас з’являться новачки. Конкретні прізвища поки називати не буду, оскільки тривають юридичні процеси. Після вирішення всіх «паперових питань» ми офіційно все повідомимо».
«Зараз можу сказати що селекційна робота не завершена, вона буде тривати як у всіх – до закриття трансферного вікна», — сказав Гура.
За підсумками минулого сезону команду покинули тренер Володимир Шаран і ряд основних гравців.
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!