Переможець Євро-2020: прогноз і ставка Віктора Вацка

Євро-2024 12 Червня, 22:54 766
Переможець Євро-2020: прогноз і ставка Віктора Вацка | 19-27
Відомий футбольний функціонер, журналіст, експерт телеканалу «Футбол 1/2/3» і багаторазовий переможець у номінації «Спортивний коментатор року» Віктор Вацко дав прогноз на майбутнього переможця Євро-2020.
Звичайно, я думаю, що групу A виграє збірна Італії. Це на даний час топова команда, яка не програє 25 матчів поспіль. До того ж три матчі групового турніру італійці грають вдома. Група C, в якій грає наша збірна. Однозначний фаворит цієї групи за підбором виконавців – Нідерланди. Група F - це група «смерті», яку найважче відгадувати, результати якої, на мій погляд, будуть мати ледь не ключове значення, якщо ми говоримо про команду, яка посяде третє місце. Переможцем групи стануть французи, збірна Німеччини буде третьою, а другими стануть більш прагматичні португальці.

Чвертьфінальні пари, на мою думку, складуть Іспанія – Португалія, Нідерланди – Данія, Німеччина – Італія та Франція – Хорватія. У півфіналах відбудуться матчі Італія – Франція та Португалія – Нідерланди. Мені здається, що у фінал пройдуть Франція та Португалія і саме французи стануть переможцями цього чемпіонату Європи.

Україна вийде з групи з другого місця, а в 1/8 фіналу поступиться італійцям.