Тренер Данії пережив дежавю після падіння Еріксена – його екс-підопічний більше 40 хвилин був у стані клінічної смерті

Світовий футбол 13 Червня, 15:28 767
Тренер Данії пережив дежавю після падіння Еріксена – його екс-підопічний більше 40 хвилин був у стані клінічної смерті | 19-27
Головний тренер збірної Данії Каспер Юлманд не вперше за свою тренерську кар'єру пережив епізод, який трапився у матчі Євро-2020 з Крістіаном Еріксеном.

Юлманд починав свою тренерську кар'єру асистентом наставника Норшелланна, і у 2009 році трапився жахливий епізод, подібний до падіння Еріксена на матчі Євро-2020.

Один із гравців Норшелланна, Джонатан Ріхтер, під час товариської зустрічі опинився за крок від смерті після влучання блискавки. Гравець більше 40 хвилин перебував у стані клінічної смерті, але все ж був урятований лікарями. Після кількох місяців у лікарні та амплутації лівої ноги Ріхтер суттєво змінив своє життя, ставши педагогом.

«Я дуже вражений тим, що сталося. Як тренер, я вже потрапляв у ситуацію, коли ми майже втратили гравця на полі. Відчуваю, що це означає щось особливе для мене», – наводить слова Юлманда Marca після матчу проти Фінляндії, який запам'ятався через моторошне падіння Еріксена.

Нагадаємо, лідер збірної Данії наприкінці першого тайму впав на газон без свідомості, після чого лікарі тривалий час робили масаж серця. Зрештою, Еріксена у кисневій масці винесли на ношах, а матч було призупинено. Після стабілізації стану Крістіана і його телефонного дзвінка зі шпиталю поєдинок вирішили продовжити.