Збірна України на Євро-2020: повернення до Бухареста та заміна тренувального поля через негоду

Збірна України 14 Червня, 23:55 911
Збірна України на Євро-2020: повернення до Бухареста та заміна тренувального поля через негоду | 19-27 Фото: Павло Кубанов, УАФ
Збірна України повернулася до Бухареста після обіду: вилетівши з Амстердама опівдні, чартер із синьо-жовтими на борту за дві з половиною години приземлився в уже добре знайомому нашій команді аеропорту Баняса.

А далі — все за протоколом: трап — автобус — готель — обід. Незмінний графік роботи продовжився прес-конференцією двох учасників учорашнього матчу, Миколи Матвієнка та Іллі Забарного. Серед різноманітних питань, що стосувалися гри, було одне цілком несподіване — про конфлікт між гравцями національної команди, що начебто виник у роздягальні. Питання відверто здивувало центрбеків збірної, бо навіть щонайменшого натяку на хоча б якесь напруження між хлопцями немає, не кажучи вже про можливість конфлікту. Уся команда сприйняла поразку мужньо: потрібно взяти все найкраще, що вдалося в цій грі, до наступних поєдинків, зробивши правильні висновки з допущених помилок. Команда з високо піднятою головою дивиться в майбутнє, відчуваючи потужну підтримку десятків мільйонів українців.

Вечірнє тренування, в якому взяли участь виконавці, що не грали з Нідерландами, відбулося не на «Волунтарі», а на іншому стадіоні — із промовистою назвою «Аркул де Тріумф». Причиною тимчасової зміни тренувального поля стали зливи, що налетіли на Бухарест за час відсутності тут українців. Як наслідок, дренаж «Волунтарі» не впорався з великою кількістю опадів, тому цей газон слід поберегти для наступних занять.

Що стосується арени, де збірники тренувалися сьогодні, то це затишний щойно зведений стадіон. Названа на честь Тріумфальної арки, розташованої поруч, мультиспортивна споруда, збудована на місці старого стадіону, який носив таку саму назву й був зведений більш ніж сто років тому — 1913 року. Тепер же на 8-тисячній арені є сучасна система водовідведення, яка дозволяє легко переносити потужні зливи, що накривають цими днями Європу.

Річ у тім, що організатори визначили цей стадіон як трансферний тренувальний — для тих команд, які приїжджають грати до Бухареста у статусі гостей, через що збірній України, яка базується на Євро у столиці Румунії, було запропоновано «Волунтарі». Але погода вносить свої корективи, тому й завтрашню вечірню сесію синьо-жовті проведуть біля Тріумфальної арки. Як буде далі — покаже погода та гнучкість організаторів.

Завтра вранці щоденні зустрічі з представниками ЗМІ в Українському медіацентрі продовжать гравці Едуард Соболь та Олександр Тимчик, прес-конференція яких розпочнеться об 11.15.

Олександр Гливинський