Віктор Вацко: «З чого всі взяли, що ми повинні обігрувати збірну Нідерландів?»

Збірна України 15 Червня, 14:44 1089
Віктор Вацко: «З чого всі взяли, що ми повинні обігрувати збірну Нідерландів?» | 19-27
Український коментатор Віктор Вацко поділився своїми враженнями від матчу збірної України з Голландією.
«З чого всі взяли, що ми повинні обігрувати збірну Нідерландів, на яких підставах ми сильніші за Вейналдума, де Йонга, де Лыгта, де Врая, Депайя. У цій грі дуже важливо було відіграти правильно на оборону, витримати компактність, не провалитися під тиском переміщення, під рухом м’яча, під темпом, ми не можемо на даний момент цього зробити.

Мені сподобалося, що ми почали достатньо сміливо, ми не забували про атаку і при рахунку 0:2 ми забили два м’ячі. Давайте чесно, після 2:0, ми сильно вірили, що ми бодай один заб’єм?

Те, під який каток ми потрапили, те як нас возили – та ніхто не вірив, ось чесно, ніхто не вірив. Але ми відігралися, проте потім пропустили, не через нещасний випадок, а через високий клас футболістів збірної Нідерландів. Це був матч, в якому для нас одне очко було великим бонусом. Забарний – молода маленька машинка.

Ми маємо виходити на гру проти збірної Північної Македонії та грати, так як завжди граємо. Нічого Шевченко придумувати глобально. Звичайно будуть нюанси, звичайно будуть підібрані моменти під суперника, вони дуже добре аналізують і розбирають свого суперника.

Для нас важливо зіграти в той футбол, який ми вміємо, який ставив чотири роки тренерський штаб. Звичайно, ми будемо домінувати, будемо контролювати м’яч, будемо грати агресивно на атаку. Зубков – це забігання за спину, це гострота, це об’єм роботи».