Як пройшло перше тренування «Динамо» після відпустки (ФОТОЗВІТ)

Динамо Київ 15 Червня, 22:03 1596
Як пройшло перше тренування «Динамо» після відпустки (ФОТОЗВІТ) | 19-27 Фото: ФК Динамо
15 червня київське «Динамо» провело перше командне тренування після відпустки.

Команда розпочала роботу в усіченому складі - у відсутності більшості гравців основної команди. Нагадаємо, 11 динамівців зараз знаходяться у складах національних збірних на Євро-2020.

Про плани команди на перші дні роботи розповів асистент головного тренера «Динамо» Олег Гусєв:

«Зібралися хлопці, які були в оренді, а також молоді футболісти, які добре себе зарекомендували в команді U21 протягом минулого сезону, щоб підготуватися до першого збору. 22-23-го червня повернеться Мірча Луческу, до цього часу вони повинні бути готові хоча б відсотків на 70, оскільки він хоче особисто подивитися їх у тренувальному процесі і потім визначитися, хто нам зможе допомогти на зборах. Ті ж футболісти основної команди, які витратили багато сил на протязі минулого сезону, а також іноземці ще у відпустці, вони приїдуть 22-23-го червня і пройдуть медобстеження, а через 3-4 дні поїдемо на збір».

З першого дня у складі «Динамо» тренується цілий ряд гравців, які в минулому сезоні виступали за інші команди на правах оренди, а зараз повні рішучості пробитися до складу «біло-синіх» - Артем Шабанов, Владислав Дубінчак, Георгій Цітаішвілі, Євген Ісаєнко... І вони, і інші гравці пріступілім до роботи з великим бажанням і в позитивному настрої. Керують тренувальним процесом асистенти Мірчі Луческу Олег Гусєв і Еміліан Карас.

Гравці, які беруть участь у тренувальному процесі, пройшли медогляд вранці, а на базі зібралися ближче до вечора. Саме тренування було насиченим як біговою роботою, так і вправами з м'ячами - з фішками і стійками, а також квадратами. Велику увагу було приділена і розминці, а також розігріву, адже в перші дні важливо не допустити перевантажень, що загрожує ушкодженнями.

Голкіпери тренувалися як окремо під керівництвом Михайла Михайлова, так і брали участь у загальнокомандних вправах. З першого дня до роботи приступив найдосвідченіший гравець команди Денис Бойко.

З кромки поля дивився на тренування своїх одноклубників Віталій Буяльський, який продовжує відновлення після травми, яка перешкодила йому взяти участь у Євро-2020. Решта гравців, які недавно перенесли травми, також приїжджають на базу і проводять відновлювальні процедури під наглядом клубних лікарів.