Збірна України на Євро-2020: відновлювання та заняття у тренажерному залі

Збірна України 18 Червня, 21:31 571
Збірна України на Євро-2020: відновлювання та заняття у тренажерному залі | 19-27
Наступний день після переможної гри з Північною Македонією в синьо-жовтих став відновлювальним.

Виснажлива гра за умов кліматичної червневої задухи дається взнаки. Відтак те, що цілу п’ятницю в Бухаресті падає дощ, який лише підсилився ввечері, збірники сприйняли цілком позитивно: і дихати стало легше, і є сподівання, що тренуватися буде приємніше наступного дня. Головне, щоби дренаж тренувальних полів витримав постійні опади.

Сьогодні у збірників був вільний графік відвідування тренажерного залу, однак, за гарною традицією, «джим» відвідали майже всі гравці національної команди. Виконуючи вправи під чутливим наглядом та порадами тренера з фізпідготовки Івана Баштового, хлопці відновлюють м’язи, виводячи з них лактат і, у такий спосіб, самостійно починаючи процес підготовки до вирішального матчу групового етапу.

Перед обідом гравці національної команди Сергій Сидорчук та Олександр Караваєв зустрілися з представниками ЗМІ в конференц-залі Українського медіацентру. Розмова вийшла цікавою та змістовною — гарний настрій після перемоги сприяв розлогим коментарям та дотепному гумору.

Після обіду та відпочинку частина гравців — ті, хто не робив цього в першій половині дня, позаймалися у тренажерному залі, а решта — здійснила відновлювальні процедури в сауні та басейні.

Перед вечерею у збірників було теоретичне заняття, що мало на меті аналіз попереднього матчу. Уже завтра в синьо-жовтих заплановано тренування, що дасть старт підготовці до матчу з командою Австрії.