«Авангард» став комунальним клубом і буде виступати під новою назвою

Футбол України 19 Червня, 01:00 311
«Авангард» став комунальним клубом і буде виступати під новою назвою
“Авангард” (Краматорськ) з наступного сезону виступатиме у Першій лізі як комунальний футбольний клуб і змінить назву на ФК “Краматорськ”.

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) на засіданні 16 червня ухвалив рішення про передачу футбольної діяльності ТОВ “ФК Авангард 1955” (так юридично називався краматорський клуб) у власність комунального закладу “Спортивний клуб “Краматорськ”.

За це рішення проголосували усі 34 члени Виконкому УАФ, у тому числі президент ФК “Авангард”, народний депутат України Максим Єфімов.

Директор “Авангарду” Євген Швець пояснив Kramatorsk Post, що ТОВ “ФК Авангард 1955” залишається і не ліквідовується. Просто це товариство передало футбольну діяльність команди комунальному спортивному клубу “Краматорськ”. На практиці це означає, що з наступного сезону Краматорськ у Першій лізі представлятиме комунальна футбольна команда. За словами Швеця, вона гратиме під назвою ФК “Краматорськ”.

Останні ігри поточного сезону «Авангард» грав під назвою «Авангард-СК Краматорськ». Директор СК «Краматорськ» Карен Заргарян казав Kramatorsk Post, що це було зроблено з метою популяризації новоствореного спортивного клубу.