Динамівці на відпочинку: де провели відпустку «біло-сині»

Динамо Київ 19 Червня, 23:04 195
Динамівці на відпочинку: де провели відпустку «біло-сині»
Поки частина гравців київського «Динамо» захищає честь нашої країни на Євро-2020, інші динамівці вже завершили свої відпустки та розпочали підготовку до нового сезону в Києві.

Першими роботу відновили гравці, що повернулися з оренд, та представники молодіжного складу команди. А наступного тижня, коли до команди приєднається Мірча Луческу, у розташуванні «біло-синіх» збереться решта футболістів, не задіяних на чемпіонаті Європи, в тому числі легіонери.

Поки ж «Динамо» працює у втягуючому режимі, пропонуємо переглянути ще свіжі світлини з відпочинку динамівців у літнє міжсезоння. Для багатьох гравців киян це літо стало по-справжньому особливим. Чому? Дивіться у нашій добірці.Артем Шабанов скоро стане батьком. Кохана Юліана подарує динамівцю донечку - про це майбутні батьки нещодавно оголосили на вечірці, присвяченій поповненню в родині.

Красиве весілля зі своєю дівчиною Каріною відсвяткував Олександр Тимчик:

Майбутнє Беніто в «Динамо» передбачити складно, однак на особистому фронті у нігерійця все добре - він також встиг одружитися:


Схоже, на ще одну родину в «Динамо» побільшає? Усе натякає на те, що під час відпочинку в мексиканському Тулумі Сідклей зробив пропозицію своїй коханій Таіс:

Денис Бойко у компанії дружини Валерії вирушив у подорож Америкою, побувавши у Лос-Анджелесі та Нью-Йорку:

Богдан Лєднєв відпочиває зі своєю дівчиною Марією на турецькому узбережжі та періодично радує шанувальників стильними образами:
Віктор Циганков гостював у друга в рідній Вінниці:

Беньямін Вербич набрався сил у турецькому Мармарисі, де відпочивав зі своєю дівчиною, та достроково повернувся до роботи та відновлення:

Олександр Андрієвський також відпочив у Туреччині та вже повернувся до Києва:


Обрав пляжний відпочинок і Олександр Сирота:

Міккель Дуелунд перебуває в Данії, де, окрім тренувань, присвячує час родині та улюбленому хобі - картингу.

На батьківщину вирушив і бразилець Клейтон:Карлос де Пена користується нагодою, щоб присвятити більше часу дружині та новонародженому сину:

А Жерсон Родрігес встигає не лише відпочивати в Португалії, але й радувати підписників новими зачісками: