«Свій шанс ми вже втратили»: Довбик розповів про зміни у тренувальному процесі після поразки від Австрії

Збірна України 23 Червня, 13:51 2315
«Свій шанс ми вже втратили»: Довбик розповів про зміни у тренувальному процесі після поразки від Австрії
24-річний нападник збірної України Артем Довбик відповів на запитання журналістів на прес-конференції.

— Як гравець ви, напевно, звикли до таких навантажень, але зараз ви повинні чекати на результати інших матчів. Як ви почуваєтеся в ситуації такої невизначеності?

— Звісно, це важка ситуація, адже не все залежить від нас. Ми перебуваємо в режимі очікування. Шанс визначити свою долю самостійно ми втратили. Загалом непросто це переживати.

— Ви з Макаренком на турнірі не зіграли ще жодної хвилини. Вам зараз важче через те, що ви не мали змоги допомогти команді на полі, чи навпаки?

— Ми зараз в якості таких гравців, які повинні будь-якої миті бути готовими допомогти команді, вийти на поле. Ми виконуємо ту саму роботу, що й уся команда.

— Позавчора у вас був день народження. Чого побажала вам команда та як привітали друзі й близькі?

— На ранковому тренуванні всі привітали мене, але святкування відклали на вечір, оскільки попереду була важлива гра. Утім, увечері зі святкуванням не склалося… Наступного дня мене привітали під час обіду з тортом, як зазвичай.

Близькі та друзі — усі привітали, так і пройшов цей день.

— Як ви зараз почуваєтеся фізично та як змінився тренувальний процес після поєдинку з Австрією?

— Тренувальний процес не змінився, оскільки після матчу з австрійцями минув усього один день. Усі гравці виконали на зборі всю заплановану роботу, тому мають почуватися добре. Зрештою, так і є, усі почуваються нормально.