Збірна України виходить до плей-оф Євро-2020!

Збірна України 23 Червня, 20:59 3244
Збірна України виходить до плей-оф Євро-2020! | 19-27
Результати матчів групи E подарували збірній України путівку до 1/8 фіналу турніру.

У драматичній зустрічі Швеції та Польщі скандинави відкрили рахунок на 2-й хвилині зусиллями Форсберга, а на 50-й Еміль подвоїв перевагу своєї команди. Але незабаром Левандовскі скоротив відставання, а на 84-й хвилині зрівняв рахунок. Але у компенсований час Классон забив вирішальний м'яч і подарував перемогу своїй команді, а України - вихід до 1/8 фіналу Євро-2020 з третього місця у своїй групі!

Швеція - Польща 3:2

Голи: Форсберг, 2, 59, Классон, 90+4 - Левандовскі, 61, 84

У паралельному матчі групи Е Іспанія без проблем розгромила збірну Словаччини.

Словаччина - Іспанія 0:5

Голи: Дубравка, 30 (а/г) Емерік Ляпорт, 45+3, Сарабіа, 56, Торрес, 67, Куцка, 71 (а/г)

У плей-оф наша національна команда зустрінеться саме зі Швецією. Матч відбудеться у вівторок, 29 червня, у Глазго. Початок - о 22:00 за київським часом.