Новини з розташування збірної у Бухаресті: Ярмоленко та Маліновський отримали відпочинок

Збірна України 23 Червня, 22:03 1663
Новини з розташування збірної у Бухаресті: Ярмоленко та Маліновський отримали відпочинок Фото: uaf.ua
Робочий день національної команди України в середу відповідав стандартам будь-якого іншого підготовчого дня на Євро-2020.

Після сніданку в команди був вільний час, а перед обідом двоє гравців зустрілися з представниками ЗМІ в Українському медіацентрі. Цього разу на запитання журналістів відповідали Євген Макаренко та Артем Довбик. Попри те, що ці двоє гравців поки що не брали участі в матчах чемпіонату, вони наголосили, що синьо-жовті — єдиний колектив, тож усі разом проходять увесь тренувальний цикл і тримають себе в готовності, адже будь-якої миті може з’явитися необхідність вступити у гру. Також Євген та Артем поділилися відчуттями щодо незвичного стану, коли очікують позитивного для команди результату в матчах інших учасників Євро.

Увечері наша збірна провела годинне тренування на арені «Аркул де Тріумф», в якому взяли участь 23 виконавці. Олександр Зубков продовжує процес відновлення, а Руслану Маліновському та Андрію Ярмоленку тренери дали відпочити після насичених поєдинків групового раунду. Провівши повноцінне ігрове заняття, збірники повернулися у своє розташування в готелі «Каро» і та спостерігали за перебігом матчів груп Е та F.

Тепер наша збірна може готуватися до конкретного суперника. Україна, із високою часткою вірогідності, зіграє свій матч проти Швеції 29 червня.