Журналіст розповів, як «Динамо» двічі могло підписати Довбика та чи спробує втретє отримати цього форварда

Динамо Київ 4 Липня, 12:32 1319
Журналіст розповів, як «Динамо» двічі могло підписати Довбика та чи спробує втретє отримати цього форварда
Журнаіст Михайло Співаковський в ефірі шоу «ТаТоТаке» - про те, чому Артем Довбик досі не в «Шахтарі» чи «Динамо».
— «Шахтар» вперше звернув увагу на Довбика, коли той грав ще в «Зорі» Бельц, молдавському клубі. Тренером був Ігор Рахаєв. Тоді це був ще «ембріон» талановитого футболіста. Коли у Довбика був непоганий період в «Дніпрі», він сподобався Пауло Фонсеці. Вже при Каштру в «Шахтарі» Довбик у «Дніпрі» вийшов на якісно новий рівень і «гірники» розглядали його, як опцію для підсилення атакуючої лінії. На українському ринку він поза конкуренцією, але якщо виписати десять плюсів, то Артем буде сильніший Траоре лише в одному - він атлетичніший, фактурніший. При цьому, Траоре, при збігові обставин, може бути проданий в Європу за 15-20 мільйонів через кілька сезонів.

Історія з «Динамо» ще більш драматична. На Довбика кияни звернули увагу, коли той ще грав за «Черкаси». Командою керував Володимир Лашкул, який є давнім другом Ігоря Суркіса. На скільки я знаю, він ледь не пообіцяв президентові «Динамо», що Довбик перейде в київський клуб, але в «Черкасах» не встежили за юриличними моментами і добре спрацював Євген Красніков, який перевів Артема в систему «Дніпра». «Динамо» мало ще один супер-шанс підписати Довбика, коли «Дніпро» розвалювався і футболістів можна було купити за смішні гроші. Тоді конкретнішу пропозицію зробив «Мідтюлланд», який підписав Артема, приблизно, за 200 тисяч і гравець приїхав у Данію.

Чи буде «Динамо» намагатися підписати Довбика після втрати Бєсєдіна? Навряд чи. Крім фінансових затрат Ігореві Суркісу доведеться залагоджувати окремі «тонкі» питання. Мені здається, що він таким займатися не буде.