«Динамо» у Франції: тренування без м'ячів після гри з «Серветтом»

Динамо Київ 11 Липня, 17:00 655
«Динамо» у Франції: тренування без м'ячів після гри з «Серветтом» Фото: ФК Динамо Київ
​Київське «Динамо» продовжує готується до нового сезону у французькій комуні Дівон-ле-Бен, розташованій в альпійському передгір'ї біля кордону з Швейцарією.

Наступний день після прильоту став для команди першим на тренувальному полі. Нагадаємо, напередодні «біло-сині» провели контрольний матч проти швейцарського «Серветта», який завершився внічию 1:1.

Погода в регіоні змінюється швидко, якщо вчора під час гри йшов злива, то вранці, під тренування, в Дівоні світило сонце і було тепло.

Команда прибула на тренувальне поле без м'ячів. Спершу Мірча Луческу зібрав гравців у коло і приступив до експрес-аналізу вчорашнього матчу. Містер сказав, що вважає за краще проводити подібні теоретичні установки, які не потребують перегляду відео, на свіжому повітрі, на футбольному полі, аніж у залі для теорій, обладнаному в готелі.

Наставник зазначив, що «Серветт» за рівнем і якістю продемонстрованого футболу постав однією з кращих, найбільш організованих команд за час цих зборів, гра з такою командою дозволила виявити слабкі сторони, порівняти дії різних гравців на однакових позиціях. Тренер відзначив, що в плані організації гри команді є що покращувати і над чим працювати.

Луческу також нагадав гравцям, що мета тренувальних ігор – якраз відпрацьовувати різні елементи організації гри – контроль м'яча, вихід з-під пресингу, перехід з оборони в атаку й інше. І всі ті вправи, які команда виконує під час тренувань, стають у нагоді якраз під час матчів.

Потім команда отримала завдання на ранкове заняття. В основному це була бігова робота, розбита на часові відрізки, у перервах між якою гравцям були запропоновані спеціальні вправи зі стійками, фішками і фітнес-резинками, спрямовані на зміцнення м'язів і зниження ризику отримати травми.

Ті гравці, які провели вчора більше часу на полі, завершили тренування раніше. Не брав участь у занятті Карлос де Пена. На щастя, його пошкодження виявилося несерйозним, проте лікарі поберегли його, надавши уругвайцю відпочинок.

Увечері динамівці проведуть ще одне заняття в тренувальному центрі, розташованому в Дівоні-ле-Бені.