Олег Федорчук: «Тимощук та Ордець? Без зрадників не було жодної нації»

Світовий футбол 9 Березня, 19:09 548
Олег Федорчук: «Тимощук та Ордець? Без зрадників не було жодної нації»
Відомий український тренер Олег Федорчук оцінив поведінку Анатолія Тимощука та Івана Ордеця під час війни з росією:

- Як ви ставитеся до того, що Тимощук та Ордець досі продовжують працювати в Росії?

– Без зрадників не було жодної нації. Кожен вибирає свій шлях. Вони вибрали свій. Я хотів би звернутися до всіх футболістів. Yе захоплюйтеся ура-патріотизмом. Тимощук був весь з ніг до голови обклеєний українською символікою.

Я зневажаю людей, які рекламують свої віросповідання, коли демонстративно моляться перед камерами і ходять до церкви, щоб забивати голи. Я зневажаю людей, які демонстративно показують свій патріотизм, намагаючись довести, що вони вищі за когось.

Справжній патріотизм показують хлопці на передовій, котрі воюють не у вишиванках, але захищають нашу батьківщину.

Тож треба міняти підхід. Тимощук – яскрава ілюстрація того, що за гарною обгорткою може бути зовсім не те, що ми очікуємо. Нам треба перестати вірити тим, хто пускає пилюку в очі.

Коли люди ні з того ні з сього хочуть сподобатися, це завжди викликає підозру. Чоловік не повинен подобатися. Він має демонструвати свій потенціал. Ним мають пишатися і його мають шанувати. А в нас дуже багато спортсменів, які хочуть сподобатися.

– Здивувалися, що Алієв пішов у тероборону?
– Сашко – чесний хлопець. В молодості він не завжди адекватно оцінював ситуацію, але чесності у нього не відібрати. Я був у ньому абсолютно певен. Нехай він не завжди продумані рішення приймав у житті, але це маленька людина із серцем лева.