Екс-дружина Тимощука: «Толік, українських дітей щодня вбивають люди, яким ти зараз лижеш дупу»

Футбол України 10 Березня, 11:42 714
Екс-дружина Тимощука: «Толік, українських дітей щодня вбивають люди, яким ти зараз лижеш дупу»
Колишня дружина Анатолія Тимощука Надія Навроцька звернулась до нього щодо війни, яку росія розв'язала в Україні.
«Толік, подивись, це все наші українські діти! Це такі ж самі діти, як і твої, українські діти. І вбивають їх щодня люди, яким ти зараз лижеш дупу. І вбиваєш цих дітей ти також, разом з ними.

Щодня ти вбиваєш українських дітей. Коли жереш у ресторані по декілька разів на день і кормиш там своїх попів та ш##х.

Коли розводиш там бізнеси і шаверми свої. Коли ти купуєш там свої шмотки і заправляєш свої машини. Ти щодня буквально сплачуєш податок упирям, котрі з твоїх грошей купують ракети, що винищують наших дітей.

Саме це я тобі сказала у 2014-му. Але ти обрав усі ці роки жити і насолоджуватися зі страждань своїх власних дітей. Ти без кінця брехав усім навколо. Ти і твій батько завжди казали, що ви за справедливість.

Ти дійсно вважаєш що вбивати наших дітей це справедливо? Ти ж міг би працювати де завгодно у всьому світі. Чому ти платиш сьогодні щодня за вбивство наших українських дітей?

Колись, поміж іншого божевілля, ти казав, що я відьма. Тож знай, я бажаю, як і кожна українська мати, щоб усі наші діти, що гинуть у цій війні, снилися тобі до кінця твоїх днів», – написала Навроцька на своїй сторінці у Facebook.