Світовий футбол 16 Березня, 21:53 691
«Боруссія» Д вирвала перемогу над учнем Клоппа та Тухеля – You'll Never Walk Alone для України на матчі Бундесліги  | 19-27
Дортмундська «Боруссія» дотиснула «Майнц» у 25-му турі Бундесліги.

Бундесліга. 25-й тур

Майнц — Боруссія Д 0:1

Гол: Вітсель (87)

Підтримка України в німецькому футболі не вщухає. Перед матчем «Боруссії» та «Майнца» футболісти показали синьо-жовтий банер з написом You'll Never Walk Alone. Вболівальники обох команд долучилися до флешмобу і заповнили трибуни арени аналогічними маленькими банерами.

«Боруссія» була фаворитом, але легкої прогулянки дортмундцям ніхто не обіцяв. В суперниках сьогодні був Бо Свенссон – тямущий тренер, який пограв у Клоппа та Тухеля, а зараз добре працює з «Майнцем». «Боруссія» більший час зустрічі не мала ігрової переваги. «Майнц» створював моменти на стандартах і загалом атакував навіть гостріше: міг забивати Відмер, Стаху не вистачило сантиметрів, щоб відкрити рахунок.

Дортмунд активізувався з появою Холанда. Ерлінг у другому таймі вийшов з лави запасних і просто своєю присутністю змусив господарів сісти в оборону і менше атакувати. «Майнц» чудово виглядав, але на останніх хвилинах пропустив вирішальний гол. Рейна подав зі штрафного, а Вітсель замкнув дальню стійку та вирвав для «Боруссії» перемогу. Не зовсім заслужену.

Вже у компенсований час розгорівся конфлікт. Команди ледь не побилися після грубого фолу на Беллінгемі. «Боруссія» перемогла, набрала 56 очок і наблизилася до «Баварії» на відстань 4 пунктів. Мінімальна інтрига в чемпіонській боротьбі зберігається.