Шевченко прийняв важливе рішення, що стосується Павелко: розповідаємо, яке рішення прийняли в УАФ

Футбол України 26 Квітня, 21:32 467
Шевченко прийняв важливе рішення, що стосується Павелко: розповідаємо, яке рішення прийняли в УАФ | 19-27
​Футбольний журналіст-блогер Ігор Бурбас повідомив, що в УАФ вирішили відкликати місце України у виконавчому комітеті УЄФА. Воно належало одіозному експрезиденту асоціації Андрію Павелку.

Ігор Бурбас посилаючись на свої джерела розповів, що в УАФ вирішили відкликати місце України у виконавчому комітеті УЄФА.

За інформацією журналіста, сьогодні на засіданні нашого керівного органу у Будинку Футболу ухвалили рішення звернутись до Європейського футбольного союзу (УЄФА) із клопотанням позбавити колишнього президента асоціації Андрія Павелка членства у тамтешньому Виконкомі. Чистка рядів торкнеться не лише кума Андрія Шевченка.

«З профільних комітетів відкликатимуть, зокрема, Володимира Генінсона, Вадима Костюченка, Юрія Запісоцького. Усі вони мали працювати в адміністративних органах до 2027 року.
Змінити кожного з них на когось іншого нам не вдасться, усі позиції є виборними. Тому у разі схвалення з боку УЄФА Україна повністю втрачає місця і відповідно свій голос та вплив у цих комітетах, а також у головному виконавчому органі футбольної Європи», – написав Бурбас у своєму телеграм-каналі.

Сьогодні, 26 квітня, пресслужба УАФ офіційно повідомила, що федерація вирішила відкликати місце України у Виконкомі УЄФА.

«Під час засідання Виконкому УАФ, яке пройшло в Будинку футболу 26 квітня, було розглянуто питання щодо здійснення попереднім президентом УАФ Андрієм Павелком повноважень члена Виконавчого комітету УЄФА.

Після обговорення члени Виконкому УАФ ухвалили рішення звернутися до УЄФА щодо відкликання Андрія Павелка з посади члена Виконавчого комітету УЄФА відповідно до ч. 3 ст. 21 Статуту УЄФА у зв’язку із втратою ним посади президента УАФ. Дане рішення та відповідне звернення вже надіслано до УЄФА».
  • Павелко перебував під слідством починаючи з листопада 2022 року по справі про розкрадання коштів на побудові заводу з виготовлення штучних полів.
  • З середини червня 2023 до кінця лютого 2024 року Павелко знаходився під вартою. Наприкінці зими 2023-го він був відсторонений від своєї посади.
  • Ексочільник УАФ вийшов із СІЗО 29 лютого, після того, як суд задовольнив його апеляцію.
  • 25 січня за підсумками звітно-виборчого Конгресу Шевченка було обрано президентом Української асоціації футболу (УАФ).
  • Легендарний бомбардир київського Динамо, італійського Мілану та Челсі став шостим президентом УАФ (раніше ФФУ) в історії.