Світовий футбол 17 Березня, 00:10 7477
1/8 фіналу ЛЧ: «Вільярреал» сенсаційно вибив «Ювентус», «Челсі» вирвав перемогу у «Лілля» - відео голів | 19-27
Відбулися заключні матчі стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Ювентус – Вільярреал 0:3
  • Гол: Морено, 78 (пен.), Торрес, 85, Груневелд, 90+2 (пен.)

На старті матчу після подачі Куадрадо праворуч Мората пробив головою у стрибку в ближній кут майже від воротарської лінії – Рульї зреагував і відбив м'яч убік.

Ювентус міг відкривати рахунок на 22-й хвилині. Де Шільйо зліва прострілив у штрафний майданчик, Влахович випередив захисника і пробив з лівого повз голкіпера, але влучив у перекладину. Також у першому таймі після навісу з кутового Де Лігта зробив знижку на Влаховича, а той у ближньому бою програв дуель Руллі.

Після перерви долю матчу вирішив пенальті. Ругані у власному штрафному майданчику пішов у ризикований підкат і зачепив Коклена коліном. Під праву штангу пробив Жерар Морено, Щесни вгадав напрямок і трішки не дістав м'яча.

На 85-й хвилині гості поля на «Альянц Стедіум» зняли всі питання про переможця. Після навісу з кутового Ор'є скинув м'яч по штрафному майданчику з ближньої штанги, а Пау Торрес підставив ногу і переправив його у ворота.

А вже у компенсования час «жовта субмарина» і взагалі довела рахунок до розгромного. Морено втік на ворота, далі пригальмував, покотив на партнера, удар якого блокував руками Де Лігт, який таким чином заробив друге пенальті команди у власні ворота. Груневелд розвів м'яч і воротаря по різних кутках.

Як підсумок, Вільярреал за підсумками двох зустрічей здолав Ювентус з рахунок 4:1 та впевнено пройшов у стадію чвертьфіналу.

***

Лілль – Челсі 1:2
  • Голи: Їлмаз, 38 (п) 0 Пулішич, 45+3, Аспілікуета, 71

Команди активно розпочали поєдинок, вже на початку матчу Лілль заробив право на перспективний штрафний, але удар Їлмаза був над поперечиною.

Дещо гостріше в атаці логічно діяли господарі, яким потрібно було відігруватись за поразку у першій грі.

Команди контролювали м'яч, але це не приводило до загострення біля воріт. Після екватора першого тайму Челсі зробило вимушену заміну. Травму отримав Крістенсен. Замість постраждалого на полі з'явився Чалоба. Багато боротьби було на футбольному полі.

Гаверц впав поблизу лінії штрафного суперника. Ще б трішки і пенальті було вже для Челсі. Але лондонці змарнували два стандарти.

Вже у компенсований до першого тайму час гості зрівняли цифри на табло. Жоржинью класною передачею знайшов вільного Пулішича, який легко вразив дальній кут воріт. Голкіпер навіть не зреагував на постріл – 1:1.

Перша частину матчу закінчилась нічиєю 1:1.

Домінування Челсі

Їлмаз найкраще зіграв на другому поверсі, але м'яч після його удару головою пролетів поруч зі стійкою.

Алонсо зі штрафного поцілив у стінку з гравців Лілля, а добивання Рюдігера було повз ворота.

Шева виструбнув найвищу у вороотарському Челсі, м'яч після удару головою зустрівся зі стійкою. Чудовий момент змарнував Лілль.

На 71-й хвилині Челсі вийшов уперед. Аспілікуета замкнув класну подачу з флангу від Маунта – 1:2.

Канте вивів Алонсо віч-на-віч з голкіпером Лілль, але воротар французів класно зіграв на виході.

Наприкінці матчу Лукаку затробив штрафний впритул до лінії штрафного суперника. Але збільшити перевагу підопічним Тухеля не вдалось.

Челсі здобув другу поспіль перемогу над Ліллем та пробився у чвертьфінал Ліги чемпіонів.