Світовий футбол 17 Березня, 22:09 785
Ліга конференцій: «Марсель» знову здолав «Базель», красиве повернення в «Лестері», ПСВ розтрощив «Копенгаген» | 19-27
Визначились перші чотири чвертьфіналісти Ліги конференцій.

Голи: Захаві, 10, 79, Гьотце, 35, Мадуеке, 90+1

АЗ і сенсаційний Буде-Глімт обмінялися перемогами 2:1 у основний час, тому зараз в Алкмаарі триває овертайм.

Марсель та Лестер втримали перевагу, яку здобували у домашніх стінах. Провансальці могли значно спокійніше стримувати Базель, якби Харіт реалізував пенальті. По перерві Ндоє додав нервів команді Сампаолі, однак точні удари Ундера і Ронж'є дозволили Марселю крокувати далі.

Лестер вибив Ренн завдяки рятівному голу Уеслі Фофана. Слід зауважити, що французький центрбек «лисів» щойно оговтався від жахливої травми коліна і вперше вийшов на полі після 7 місяців реабілітації.

Інтриги зовсім не було у парі Копенгагена і ПСВ. «Фермери» виконали гольову норму першого ураганного матчу, а от данці вдома чомусь замовкли – 0:4.