Срна: «Навіть у росії сьогодні є нормальні люди»

Футбол України 26 Квітня, 15:30 291
Срна: «Навіть у росії сьогодні є нормальні люди» | 19-27
Спортивний директор «Шахтаря» Даріо Срна розкрив своє ставлення до сербів та росіян.

«У мене є багато друзів у Сербії. Я з ними грав, я з ними жив, я з ними плакав, я з ними радів. Один з них – Ігор Дуляй, який фантастичний хлопець, який любить Україну, любить Шахтар, телефонує кожен день, переживає. Грав у Севастополі, грав у Шахтарі. Звичайно переживає за Україну дуже.

Чи є для мене серби ворогами? Ні. Він – точно ні. Слухайте, є нормальні люди усюди, є хворі люди усюди. Ми сьогодні ненавидимо росію, але я вважаю, що навіть у росії сьогодні є нормальні люди, які бояться щось там сказати. Якщо скажуть щось проти цього дебіла – він закриє всю його сім’ю. Тут у них дуже важко.

Навіть з початку війни мені писали деякі футболісти московського Динамо, з якими і проти яких я грав: «Даріо, ми проти війни. Якщо щось скажемо – нас закриють, контракт закінчиться». Це відомі футболісти, які грають у збірній росії.

Я більше ні з ким з них не спілкуюся, але вам хочу сказати, що, можливо, вони б і сказали, але там кінець: залишається без контракту, закривають усе.

Чи я розумію їх? Я їх не розумію. З іншого боку, як би ми вчинили в цій ситуації? Поки я не в тій ситуації, я не можу казати, як би я вчинив. Я міг і Шахтарю сказати: «Все, війна, переживає сім’я» і більше ніколи не приїжджати сюди. Я міг, у мене хорватський паспорт.

Ніколи не забуду, як моя дружина, коли через 2-3 тижні, може місяць після початку війни я повернувся в Україну, вона мені каже: «Акуратно, бережи себе, в тебе сім’я». Я кажу: «Добре, не переживай, все буде добре». Вона каже: «Ти такий щасливий, коли їдеш в Україну під час війни». Вона розуміє, що я їду до своїх людей та свого дому. Тому я був щасливий, коли повертався під час війни в Україну.

Сім'я далеко зараз? В Лондоні живуть вже 4 роки. У мене двоє дітей, вчаться, поступили в дуже хорошу школу. Чому вони живуть у Лондоні – це питання тільки освіти. Часто з ними бачитеся? Раніше до війни я міг прилетіти літаком. А зараз доїхати до Лондона – це мінімум один день. Вони розуміють ситуацію. Найголовніше – щоб Шахтар був чемпіоном, а потім все інше буде добре», – сказав Срна YouTube-каналу KDK.