«​Андерлехт» та «Ейпен» допоможуть сім'ям українських біженців

Світовий футбол 18 Березня, 16:42 291
«​Андерлехт» та «Ейпен» допоможуть сім'ям українських біженців
Півфінальний матч кубка Бельгії між Андерлехтом і Ейпеном (3:1), що відбувся 3 березня, за рішенням обох команд проходив під знаком солідарності з народом України.

Гравці обох команд вийшли на поле у футболках з українським прапором на грудях, які одразу ж після поєдинку були виставлені на аукціон для продажу футбольним фанатам. Підсумки аукціону солідарності стали відомі лише вчора вранці. Дохід від продажу футболок двох команд-півфіналістів становив 24 492 євро. Всі ці гроші будуть передані до еміграційних центрів Бельгії, які займаються прийомом українських біженців, і разом із державними дотаціями підуть на придбання предметів першої необхідності.

Найбільшу ціну любителі футболу заплатили за футболку молодого та дуже перспективного нападника брюссельського клубу Ярі Версхарена – 2300 євро. На другому місці футболка іспанського легіонера Андерлехта, лівого захисника та головного конкурента Богдана Михайличенка Серхіо Гомеса – 1900 євро. Усього на 400 євро менше було віддано за футболку нашого земляка Богдана Михайличенка, який у ході цього матчу отримав не лише дружню підтримку тренерського штабу та футболістів обох команд, а й потужну емоційну підтримку трибун, масово прикрашених синьо-жовтими прапорами.