«Біомаса та зомбовані барани»: екс-гравець збірної України красномовно описав росіян

Динамо Київ 21 Березня, 17:24 948
«Біомаса та зомбовані барани»: екс-гравець збірної України красномовно описав росіян
Колишній гравець збірної України з футболу, а нині тренер команди U-18 Сергій Нагорняк розповів, що він думає про людей, які підтримують путінське вторгнення в Україну.
«Не можу про все це говорити без злості. Ми всі усвідомлювали, наскільки неадекватний у нас сусід. Але також майже всі до останнього моменту не вірили у можливість повномасштабної війни. Думали, політика, нагнітають. Це біда. Чудовисько з бункера захотіло увійти в історію… І увійшло! Тільки у негативному плані.

Там така пропаганда, що посади будь-яку людину перед телевізором буквально на день, і вона радикально змінить бачення світу. Там це машина. Система. Там усі керують такі, вибачте, підар*си, як Соловйов, які, на мою думку, новий тип людей виховали. Зазомбованих баранів.

Вибачте за грубість, але не можу втриматися: росіяни – це не народ, а біомаса. Найбагатша у світі країна з величезними ресурсами, при цьому кожен п'ятий за межею бідності, кожен третій гріється вдома дровами. Їхні олігархи жирують, а 75% населення підтримують знищення України. Так, у них є нормальні люди, але мало.

Що є показовим: серед російських спортсменів нормальних людей майже немає. Позатикали язики в дупи та роблять вигляд, що їх це не стосується», – цитує Нагорняка FanDay.

Масштабне вторгнення путінського режиму в Україну триває вже майже місяць.

Завдяки незламному опору ЗСУ та звичайних українців, окупанти не здатні добитися реалізації своїх воєнних планів, тому сконцентрувалися на бомбардуваннях міст, що призводить до численних жертв серед мирного населення.